O NÁS

Společnost Impala Group s.r.o. vznikla před 10 lety a od svého vzniku se zaměřuje na dovoz a prodej výzbroje, výstroje a vybavení pro myslivost, lov a pobyt v přírodě. Kromě těchto stránek provozujeme ještě internetový obchod www.impala-pro-lov.cz. Naší další významnou oblastí činnosti je vybavení pro noční lov, zejména termovizní technika a noční vidění.

Zpracování a využití zvěřiny je oblast, která nás dlouhodobě zajímá a která v současné době nabývá na aktuálnosti a rezonuje celou mysliveckou veřejností. S německou společností Landig spolupracujeme a (nejen) její chladící boxy dodáváme a sami používáme od roku 2017. 

Společnost Landig byla založena v roce 1982 Manfredem Landigem jako společnost s činností v oblasti elektro / chlazení / klimatizace. Bad Saulgau / Lampertsweiler, sídlo společnosti, se nachází v Horním Švábsku mezi Dunajem a Bodamským jezerem. V posledních několika letech se společnost Landig stala jedním z předních světových výrobců v oblasti chlazení zvěřiny, hygieny a zpracování zvěřiny a vakuového balení. Značka "Lava", dobře známá mezi lovci, rovněž patří společnosti Landig a je lídrem na trhu v oblasti vakuového balení zvěřiny. Společnost je nyní zastoupena ve více než 25 zemích s prodejní a servisní sítí.